Kompozim Colors

LL0004

Lulet perberese:

Gerbera

Lule dekorative

More details

1 890Leke

Me shume informacion

Gerberat lozonjare mblidhen se bashku per te krijuar nje kompozim plot ngjyra.

Shoqeruar nga violeti delikat dekoret e luleve Veronica.

Vazoja artizanale e perbere prej lapsash druri plot ngjyra eshte unikja e ketij kompozimi.

Nje dedikim qe shpreh gezim dhe deshire per te jetuar cdo ngjyre.

Zbukuroni tavolinen tuaj ose dhurojani dikujt per ti zbukuruar diten.

*Ju lutem, per kete kompozim na kontaktoni 2 dite perpara dorezimit qe te kemi mundesi te pergatisim vazon.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: