Buqete ne Vazo Lemon

LL0006

Lulet perberese:

Gerbera

Veronika

More details

2 200Leke

Me shume informacion

Per lozonjaret dhe solaret kjo eshte dhurata e duhur.

Lulet Gerbera ne ngjyra delikate. Kombinim me lulet dekorative Veronika.

Veshje limoni pergjate vazos se qelqit dhe dekor nusepashke.

Nje kompozim plot jete qe te sjell nder mend diellin e fund te Veres.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: