Kompozim Spring Garden

LL0008

Lulet perberese:

Gerbera

Trendafil i bardhe

Zambak i bardhe

Veronika

Gjethe dekorative

More details

2 500Leke

Me shume informacion

Nje kopesht i lulezuar Pranvere ne shporte.

Kompozim i dedikuar per me te dashurit tuaj ne cdo eveniment.

Zambake te bardhe te nderthurur me gjethe dekorative.

Gerbera lozonjare me ngjyra te brishta.

Trendafile te bardhe mistike dhe te lulezuar.

Plotesuar nga ngjyra violet e luleve dekorative Veronica.

Kompozimi rrethohet nga nje shporte kashte e thurur.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: