Ngjyra ne Kuti

LL0036

Lulet perberese:

Trendafila

Krizantema

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

1 650Leke

Me shume informacion

Nje kuti e mbushur me ngjyra per dike te vecante.

Trendafila te lulezuar qe zbukurojne kompozimin me bukurine e tyre.

Krizantemat i japin edhe me shume hijeshi me prekjen delikate.

Dekor me lule dhe gjethe per te plotesuar dhe element nusepashke dhe fluturash.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: