Top Futbolli me Krizantema

LL0039

Lulet perberese:

Krizantema te bardha

Krizantema portokalli

Gjethe dekorative

More details

2 300Leke

Me shume informacion

Per futbollistin ne jeten tuaj kemi nje alternative unike.

Top futbolli me krizantema te bardha dhe portokalli.

Nje kompozim i lulezuar qe vjen ne nje shporte kashte me gjethe dekorative.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: