Shporte me 15 trendafila

LL0049

Lulet perberese:

Trendafila

Gjethe dekorative

More details

3 750Leke

Me shume informacion

Nje urim i bukur per cdo rast.

Shporta e kashtes e mbushur me trendafila gonxhe dhe te lulezuar do lumturoje kedo.

Dekor me gjethe te gjelbra dhe elemente te tjere zbukurues.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: