Shporta e madhe e Dhjetorit

LL0079

Lulet perberese:

Trendafila

Gerbera

Gjethe dekorative

Lule dekorative

More details

4 000Leke

Me shume informacion

Dhuro atmosfere festive me shporten e festave.

Trendafila dhe gerbera ne ngjyra te ndezura te kombinuara bukur me boce pishe.

Dekore te tjere festive se bashku me gjethet dhe lulet e vogla ne nje shporte kashte.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: