Shporte me Trendafila

LL0024

Lulet perberese:

Trendafila

Lule dekorative

Gjethe dekorative

More details

1 700Leke

Me shume informacion

Shporte e dekoruar me trendafila.

Lule te vogla delikate plotesojne kompozimin.

Shoqerohet me gjethe me fresketa fieri dhe trendafilash.

Nje dhurate e bukur per te dashurit tuaj.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: