Shporta e Pasionit

LL0037

Lulet perberese:

Trendafila

Gjethe dekorative

More details

1 550Leke

Me shume informacion

Pasioni ushqehet nga e kuqja dhe delikatja.

Dy elemente keto qe trendafili Red Naomi i perfshin ne persosmeri.

Nje shporte kashte dekoruar me gjethe te gjelbra qe mbart ne vete trendafilat e mrekullueshem.

Perkushtim, dashuri dhe perkujdesje per me te shtrenjtet tuaj.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: