Bime Guzmania ne Vazo

New Bime Guzmania ne Vazo Shiko te zmadhuar

Bime dekorative me permasa te vogla, ideale per zyra apo apartamente.

More details

2 000Leke

Me shume informacion

Guzmania eshte nje bime e cila ne qender ka nje lule shume te vecante te kuqe ose te verdhe.

Te kujdesesh per te nuk eshte aspak e veshtire.

Mbajeni larg diellit te forte pasi ajo nuk ka nevoje per shume drite.

Kjo e ben te pershtatshme per te dekoruar zyren apo apartamentin tuaj.

Eshte nje bime me permasa te vogla dhe mund te mbahet ne vazo pa i krijuar asnje problem rrenjeve.

Duke qene se eshte nje bime tropikale, Guzmania ka nevoje per lageshtire ndaj sigurohuni ta ujisni rregullisht ne menyre qe dheu te jete gjithmone i lagesht.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

16 produkte te tjere ne te njejten kategori: