Bime Anthurium ne Vazo

Bime dekorative e pershtatshme per zyra apo apartamente.

More details

2 000Leke

Me shume informacion

Bima Anthurium eshte unike ne llojin e saj per shkak te lules ne forme zemer.

Ajo ka gjethe te medha te gjelbra dhe kercell elegant dhe mund te gjendet me lule ne ngjyre te kuqe, roze ose te bardhe.

Nuk eshte e veshtire te kujdeseni per kete bime, mjafton ta ujisni ate rregullisht ne menyre qe dheu te jete i njome gjate gjithe kohes.

Kjo bime nuk toleron ujin e tepert pasi rrenjet e saj do te vyshkeshin por gjithashtu edhe thatesira eshte element shkaterrues per te ndaj duhet te kujdeseni ta mbai te ujitur ne menyre te njetrajtshme.

Mos e ekspozoni ndaj rrezeve te diellit pasi kjo e demton. Eshte nje bime qe jeton edhe nese ska drite, por nese e mbani ne nje zone ku drita natyrale e prek do ju shperbleje me shume me teper lule.

*600 leke shtese per vazon dekorative Scheurich te dedikuar per paketim dhurate.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

16 produkte te tjere ne te njejten kategori: