Bonsai ne vazo

New Bonsai ne vazo Shiko te zmadhuar

LD0022

Pema e vogel Bonsai i jep nje prekje orientale ambjentit tuaj te shtepise ose zyres.

More details

3 000Leke

Me shume informacion

Bonsai eshte nje peme e vogel te cilen mund ta rrisni ne vazo me kujdesin e duhur.

Si te kujdesemi per bonsain:

Mos e ujisni asnjehere me shume sec duhet pasi kjo do shkaktonte vyshkjen e rrenjeve. Por gjithashtu duhet te kujdeseni qe dheu te mos thahet kurre apsi kjo bime ka tendence te thahet shpejt nese neglizhohet. Per ta mbajtur sa me te shendetshme bimen tuaj, cdo 2 vjet levizeni ne nje vazo me te madhe qe rrenjet te kene mundesi te zhvillohen. 

Kjo eshte je bime qe do ngrohtesi dhe diell, ndaj para se te vendosi ta blini caktoni vendin ideal ku do qendroje.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

14 produkte te tjere ne te njejten kategori: