Zambaku i paqes ne vazo

New Zambaku i paqes ne vazo Shiko te zmadhuar

Zambaku ne vazo sjell nje prekje delikate ne shtepine apo zyren tuaj.

More details

700Leke

Me shume informacion

Kjo bime e vogel eshte ideale per shtepine apo zyren tuaj pasi nuk do shume kujdes dhe eshte e kendshme per te dekoruar. 

Si te kujdesemi per te:

Mbajeni larg drites pasi kjo mund ta demtoje zambakun e paqes. Kjo eshte nje bime qe qendron ne vende te erreta ose me hije.

Ujiteni ate vetem kur dheu te jete thare, pasi ujitja e tepert e demton dhe e vyshk. Kujdesuni ti nderroni vazo 1 here ne vit, ne stinen e Pranveres. Kjo rigjeneron rrenjet dhe dheun e bimes. 

Nese shihni gjethe ne ngjyre kafe tek bima do te thote qe eshte ujitur se tepermi ose qe ka marre shume drite. 

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

10 produkte te tjere ne te njejten kategori: