Fitonia ne Vazo

New Fitonia ne Vazo Shiko te zmadhuar

Bime e vogel me gjethe te medha te gjelbra, nje dekor i kendshem per zyren apo shtepine tuaj.

More details

600Leke

Me shume informacion

Fitonia eshte nje bime e vogel me gjethe te medha te gjelbra te cilat kane vena te dukshme te bardha. 

Si te kujdesemi per te:

Kjo eshte nje bime qe kerkon lageshtire. Mos e ekspozoni ne diell pasi kjo shkakton djegien e gjetheve. Kujdesuni qe dheu te jete vazhdimisht i lagur dhe vendoseni ne nje ambjent me pak drite.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

Customers who bought this product also bought:

10 produkte te tjere ne te njejten kategori: