Kaktus i vogel

Kaktus i vogel ideal per tavolinen e zyres pa ju zene shume hapsire.

More details

500Leke

Me shume informacion

Kaktusi i vogel eshte alternativa ideale per te personalizuar tavolinen tuaj te zyres.

Nuk ze hapsire dhe i jep ngjyra ambjentit tuaj te punes.

I disponueshem ne forma dhe me lule ne ngjyra te ndryshme.

*Kaktuset ne foto jane disa versione te modeleve te shumellojshme qe ne kemi ndaj mund tju vije nje cfaredo prej tyre.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

10 produkte te tjere ne te njejten kategori: