Biciklete me trendafila te kuq

LL0052

Lulet perberese:

Trendafila 

Gjethe dekorative

More details

Warning: Last items in stock!

1 700Leke

Me shume informacion

Dhurata juaj e lulezuar tashme vjen ne koshin e nje biciklete simpatike.

Trendafila te kuq red naomi qe dekorojne te gjithe pamjen me sharm.

Nje dedikim unik per cdo okazion.

Beni porosine tuaj online shpejt dhe thjeshte. Dergesa lulesh ne cdo qytet te Shqiperise.

Dergo lule ne Shqiperi edhe nese je larg, paguaj me PayPal dhe ne do te kujdesemi qe dhurata juaj te mberrije ne destinacion.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: